Sťahovacie služby, pracovník

30.06.2020 A.T. Service s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava, okolie , Vieden, okolie
Rakúsko; Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1600 EUR
Finačné ohodnotenie : Slovensko- 50€/deň,
Rakúsko- pokiaľ ovládate jazyk (AJ alebo NJ) a máte vodičský preukaz začínate na 70€/ deň. Po skúšobnej 3 mesačnej dobe 75€/deň na dohodu(+tringelty od klientov). Ak dokážete organizovať prácu a pracovníkov máte možnosť pracovať ako team leader 80/deň.
Termín nástupu do práce: od 1.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2020
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

! TZT Firma hľadá spolupracovníkov !
Sme firma zaoberajúca sa sťahovaním prepravou, montážou, vypratávaním hľadáme nových pracovníkov.
Náplň práce : sťahovanie domácností, firiem, vypratávanie, preprava
podmienky pre prácu: hľadáme spolupracovníkov s vodičským preukazom, ( znalosť AJ alebo NJ výhodou), manuálne zručných a fyzicky zdatných.
práca zahŕňa : pracuje sa na Slovensku alebo v zahraničí (Rakúsko). Ide o sťahovanie domácností a firiem, vypratávanie priestorov, montáž, demontáž nábytku . Práca je fyzicky náročnejšia.
Finačné ohodnotenie : Slovensko- 50€/deň, Rakúsko- pokiaľ ovládate jazyk (AJ alebo NJ) a máte vodičský preukaz začínate na 70€/ deň. Po skúšobnej 3 mesačnej dobe 75€/deň na dohodu(+tringelty od klientov). Ak dokážete organizovať prácu a pracovníkov máte možnosť pracovať ako team leader 80/deň. v Prípade dlhodobnej spolupráce práca na Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Pre bližšie info. nás prosím kontaktujte :0915 050 004 alebo na roman @ tzt.sk

S pozdravom
Operačný manažér
Spoločnosti TZT

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B