Odborný zástupca vo výdajni zdravotníckych pomôcok

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Snina
Snina
Študentska 1451
06901

Snina
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
1. Vedenie výdajne zdravotníckych pomôcok
2. Manažér obchodu pre segment výdajne, lekárne, domovy a lekári
3. Riadenie pracovníkov
4. Kontrola dodržiavania IP týkajúcich sa prevádzky skladu a hygieny skladu a budovy
5. Kontrola exspirácie výrobkov, kvality, certifikácie a skladovania tovaru
6. Účasť pri inventúrach skladových zásob
7. Zodpovednosť za dodržiavanie interných predpisov
8. Spolupráca a styk so ŠUKLOM a MZSR
9. Zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj zdravotníckych pomôcok.
10. Výdaj zdravotníckych pomôcok viazaných na poukaz, voľný predaj zdravotníckych pomôcok a predaj doplnkového sortimentu, spracovávanie lekárskych poukazov.
11. Zabezpečuje kontrolu kvality pomôcok a ich príjem do skladovej evidencie.
12. Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu výdajne.
13. Kontroluje správnosť uloženia a uskladnenia pomôcok a zdravotníckeho materiálu.
14. Poskytuje odborné informácie a rady o zdravotníckych pomôckach.
15. Retaxácia lekárskych poukazov a fakturácia pre zdravotné poisťovne.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore farmaceutický laborant

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

KALUSO s.r.o.
Topoľa 102
06765 Topoľa
Slovensko
Tel: +421910143569