Sestra-oddelenie chirurgia -Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na
oddelení chirurgie
◦ vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
◦ realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa
ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

971 - 1201 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania, od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Motivácia formou osobného príplatku.

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

31.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

◦ Flexibilita
◦ Pro-klientský prístup
◦ Vysoká odbornosť
◦ Pracovné nasadenie
◦ Záujem o odborný a osobnostný rast
◦ Študijný odbor ošetrovateľstvo
◦ Špecializácia v odbore vítaná

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno