Pracovník obsluhy kotolní a odovzdáv. staníc tepla / Údržbár

27.07.2020 Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Janka Kráľa 122
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Služby, Strojárstvo, technika a rozvoj; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,42 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

K základnej hodinovej mzde sa vypláca 25 % prémia. Priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov je od 900,00 € v hrubom.
Zamestnanecké benefity: práca na trvalý pracovný pomer, možnosť obnovenia neplatných osvedčení, ročné prehodnocovanie mzdy, 13. a 14. plat v zmysle pracovného poriadku zamestnávateľa, po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše po dosiahnutí 50 rokov veku, stravné poukážky v hodnote 5,10 €.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,42 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaEnergetika, plyn a elektrina

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:15. 7. 2020Informácie pre záujemcu:Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 mesiacov, budú tieto v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Náplň (druh) práce
Obsluha a údržba nízkotlakových kotolní, obsluha a údržba odovzdávacích staníc tepla.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

vítané:
- kuričský preukaz - kotol V. triedy na plynné palivo,
- osvedčenie na samostatnú obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových v zmysle zák. č. 124/2006 Z.z., obsluha vyhradených technických zariadení plynových a tlakových v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z.z.,
- prax pri prevádzkovaní tepelných zariadení.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421905680158