Ovládaš hydrauliku a elektriku? Poď k nám robiť servis strojov značky Putzmeister. (Ref. č.: PR/022695)

23.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Služby; Elektrotechnik, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500/1600€ brutto (po skušobnej dobe)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zabezpečenie údržby stavebných strojov a zariadení
* Pravidelná kontrola funkčnosti používaných zariadení
* Včasná diagnostika porúch a ich odstránenie
* Vykonávanie plánovanej údržby strojov

Iné výhody:

* 13. plat
* Kandidát získa cenné školenia
* Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* Skúsenosť s údržbou a servisom
* Skúsenosť s hydraulickými a elektrickými opravami
* Manuálna a mechanická zručnosť
* Anglický / nemecký jazyk výhodou
* Flexibilita