Asistent/ka manažéra predajne - aktívna práca na predajni, skrátený úväzok, Bajzova, Žilina

05.07.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Budeš zastupovať vedenie predajne počas ich neprítomnosti.
• Budeš viesť a motivovať svojich kolegov k prvotriednym výkonom – pôjdeš im príkladom a keď budú potrebovať, pomôžeš im – radou a spoluprácou.
• Budeš mať pod kontrolou administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou predajne.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade.
• Budeš zapracovávať študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.
Ponúkaný plat (základná mzda):
748 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda, 25 hod./týž. : 748 €
Nástupná mzda, 30 hod./týž. : 898 €
Nástupná mzda, 35 hod./týž. : 1.048 €
Garantovaný zmluvný nárast mzdy prvé tri roky.
Iné výhody:
• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Prvé tri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Vďaka možnosti skráteného úväzku sa môžeš venovať svojej rodine a blízkym,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty môžeš vybrať tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
• Skúsenosť z práce v obchode aspoň 2 roky. Zároveň by si mala/mal mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a vyššie.
• Ak máš skúsenosti s vedením ľudí je to výhodou, ale netrváme na tom.
• Máš príjemné a ústretové vystupovanie, keďže budeš pracovať so zákazníkmi, ale aj s kolegami.
• Mal by si mať tímového ducha, byť priateľský a spoľahlivý.
• Na tvojich ramenách bude časť zodpovednosti za chod predajne. Nemala by ti chýbať schopnosť prevziať zodpovednosť a odolnosť voči stresu či schopnosti viesť tím a pracovať v ňom.
• Mala/mal by si mať pozitívny postoj k obchodu, prozákaznícke myslenie a byť ochotná/ochotný pracovať aj cez víkendy.
• Práca na tejto pozícii si vyžaduje telo aj myseľ. Mali by sa v tebe spájať analytické a komunikačné schopnosti s ochotou k fyzickej práci.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 144 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na predajniach
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Reaguj na ponuku