Manažér pre rozvoj obchodnej siete

23.07.2020 Profit Reality s.r.o
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Prievidza
Prievidza
M. Mišíka 42/A
97101

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame zázemie silnej spoločnosti, prácu na TPP aj živnosť, alebo ako právnická osoba, podľa dohody.
Motivačné prostredie pre kariérny rast, vysoké provízne finančné odmeny z uzatvorených obchodných prípadov, rast provízií, finančná podpora rozvoja obchodnej siete, moderné Online IT technológie, exkluzívne produkty, vlastné projekty, dosadenie na pozíciu v závislosti od praxe, nenájdete u nás žiadne nezmyselné bodovanie na základe ktorého by ste stúpali alebo klesali v kariére. Nenaháňate za produkciou na úkor klienta v snahe udržať sa na pozícií, ale poskytujete profesionálne služby našim klientom v rozsahu aký Vám vyhovuje. Vy viete koľko chcete mať mesačný príjem, my Vám vytvoríme na to podmienky, máte flexibilný pracovný čas, dlhodobá spolupráca.
Ďalej môžete získať zľavy a poukážky na využívanie služieb finančnej skupiny, firemné akcie, zľavy do rezortov patriacich do portfólia ako GOTHAL - Liptovská Osada, vstupenky na športové a spoločenské podujatia organizované nami a obchodnými partnermi, mobilný telefón, televízor, dovolenku možnosť využívať firemný automobil a iné hodnotné odmeny podľa výberu z aktuálnej ponuky benefitov.

Medzi našich najvýznamnejších obchodných partnerov patrí silná Česko Slovenská finančná skupina Arca Capital pôsobiaca v strednej Európe hlavne na Rakúskom, Českom a Slovenskom trhu s aktívami vyše 2 MLD EUR. Zázemie pre nás a našich klientov vo finančnom sektore vytvára najväčší brokerpool v SR FinPortál a.s., v realitnom segmente spoločnosť backOFFICE, pripravujeme vstup na realitný trh SR najväčšej realitnej kancelárie v ČR v ktorej má majetkovú účasť naša materská spoločnosť. Sme overeným členom významného Združenia Realitných Kancelárií Slovenska ( ZRKS ) ako jediného združenia prevádzkujúceho vlastný internetový realitný portál v SR.

V prípade záujmu prácu na danej pozícii, alebo spoluprácu s našou spoločnosťou prípadne niektorú inú voľnú pozíciu v rámci spoločnosti pošlite nám kontaktné údaje, najlepšie stručný životopis s fotografiou a názvom pozície o ktorú sa uchádzate na e-mailovú adresu: email . Každý zaslaný životopis starostlivo a odborne posúdime. Na osobné stretnutie budeme pozývať najvhodnejších uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklamaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
V neistých časoch potrebujete sabaistého partnera s chuťou expandovať. Nečakajte na znižovanie stavov ani sľúbené povýšenie a vyberte sa vlastnou cestou. Cítite v sebe manažérsky potenciál? Máte skúsenosti s vedením ľudí vo finančnej alebo realitnej sfére? Tak ste pri správnej ponuke. My budeme stáť pri vás a vytvoríme vám ideálne podmienky pre váš osobnostný, kariérny rast a rast vášho obchodného tímu. Buďte expertmi na osobné, korporátne financie, reality a prineste svojim klientom so svojím tímom široké portfólio služieb a produktov na finančnom a realitnom trhu.
Naše portfólio produktov a služieb má široký záber, preto je na vás či využívate všetky možnosti, alebo sa úzko špecializujete na určitú oblasť trhu.

+ Aktívne vyhľadávanie, osobný výber, zaradenie, zaškolenie a vedenie vhodných uchádzačov pre obchodné pozície.
+ Príprava a realizácia nových obchodných zastúpení a pobočiek vo vybraných lokalitách.
+ Osobné pohovory so záujemcami z našej databázy, inzercie a kapaní organizovaných centrálou.
+ Podieľanie sa na vedení spoločnosti, zodpovednosť za výsledky tímu v zverenom regióne
+ Aktívne vyhľadávanie nových klientov, práca s našou databázou.
+ Organizovanie potrebných porád, školení, aktívne riadenie tímu.
+ Prideľovanie záujemcov o naše služby pridelených centrálou jednotlivým členom tímu.
+ Prijímanie nových členov do tímu, podľa potreby daného regiónu.
+ Komunikácia s vlastnými klientmi, vybavovanie požiadaviek klientov.
+ Analýza potrieb klientov a vypracovanie navrhovaných riešení.
+ Konsolidácia osobných financií a biznis riešenia pre firmy.
+ Uzatváranie zmlúv podľa požiadaviek a potrieb klienta.
+ Pravidelný servis a dlhodobá starostlivosť o klienta.
+ Wealth management.
+ Vybavovanie a servisovanie potrieb klientov realitnej kancelárie a obchodných partnerov.
+ Vybavovanie požiadaviek vedenia, dohliadať na administratívne a legislatívne procesy v jednotlivých obchodných prípadoch.

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • kultivovaný písomný prejav
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • matematická gramotnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Môžete pracovať na základe pracovnej zmluvy, živnostenského oprávnenia alebo ako právnická osoba. Pre činnosť sú po zaškolení potrebné skúšky v NBS.
Flexibilita, kreativita, organizačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci, lojálnosť, diskrétnosť, profesionalita, pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie, telefonický hlas, vedenie a motivácia tímu.
Vodičský preukaz a vzdelanie v odbore je výhodou nie podmienkou pre uchádzačov s praxou v oblasti finančníctva, realít, účtovníctva, personalistiky či podnikovej ekonomiky a manažmentu.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • empatia
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Profit Reality s.r.o
Karpatské námestie 10/A
83106 Bratislava-Rača
Slovensko
Tel: +421911333119