Pomocný stavebný pracovník

12.07.2020 Diadém - združenie záchrany hradu Blatnica

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Blatnica
hrad Blatnica
03815

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 590 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Rôznorodá práca pri záchrane historického dedičstva krásnom v prírodnom prostredí vhodnejšia pre ženy. Uprednostnené budú tie záujemkyne,čo ovládajú aspoň základné znalosti niektorého cudzieho jazyka, no nieje to podmienka . Naplň prace ,ako i pracovný čas budú upresnené pri osobnom pohovore Uchádzačky o prácu musia byť evidované na úrade práce - Projekt ÚPSVaR.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
590 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 4

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Náplň (druh) práce
Rôzne drobné pomocné práce realizované pri záchrane hradu Blatnica, pomocne prace pri archeologickom výskume,sprevádzanie a informovanie turistov o histórii hradu a o dianí na ňom.....a iné podla usmernenia zamestnávateľa.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

PROJEKT ÚPSVaR
Uchádzačky o prácu musia byť v čase nástupu do zamestnania evidovaní aspoň niekoľko dní na úrade práce - t.j. musia mať rozhodnutie o zaradení na UP, musia mať záujem o históriu a byt komunikatívne.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • pamäť