Brigáda - upratovanie obchodu

03.08.2020 TESCO STORES SR, a. s. - Obchodné prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vykonávanie hygienického upratovania a prác súvisiacich s udržiavaním čistoty na predajnej ploche a v priestoroch zázemia, čistenie a umývanie políc, regálov, znečistených plôch na predajnej ploche a v priestoroch zázemia.

Upresnenie platových podmienok:
4,40 €/hod.
Iné výhody:

4,4 EUR/hod.+ príplatky za víkendy

Termín nástupu do práce:
od 28.7.2020
Termín ukončenia výberového konania:
28.7.2020
Druh pracovného pomeru:
polovičný úväzok

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov - hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá - v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity

- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
-zmysle pre detail a poriadok
-prax voblasti upratovacích služieb vítaná
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom výhodou