Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš platný preukaz na obsluhu VZV a hľadáš si prácu? Poď s nami pracovať pre úspešnú spoločnosť v Nitre. Dopravu aj ubytovanie ti zabezpečíme..

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Manipulácia s VZV- Vykládky a nakládky kamiónov- Naskladňovanie materiálu- Fyzická kontrola dodávok - Spolupráca na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

základná zložka mzdy 858€ + prémia 5-15% + navýšenie platu po skúšobnej dobe + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda od 858€ / 890€ / 1010€ (v závislosti od pozície)- Navýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe - Mesačný príplatok 5% - 15% - Stravné lístky 3.83€ - Príplatky za nadčasy- Možnosť ubytovania v NR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vaše životopisy zasielajte na email ,príp.volajte na tel.číslo 0948343932. Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU VZV- Chuť pracovať na zmeny- Spoľahlivosť- Pracovitosť- Zodpovednosť za vykonanú prácu

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie