Sanitár

17.07.2020 Domov dôchodcov Šaľa
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Šaľa
Šaľa
Nešporova 1010
92701

Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Sanitár
Ponúkaný plat (základná mzda): 607 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zastupovanie počas dlhodobej PN, nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas, jednozmenný - pracovné zmeny v dĺžke 12 hod.

- základná zložka mzdy v závislosti od dĺžky praxe od 607 € - 728 €, + príplatok za zmennosť, soboty, nedele a sviatky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
607 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
25. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
Poskytovanie základnej starostlivosti v súvislosti s biologickými potrebami fyzických osôb v zariadení sociálnych služieb.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- úplné stredné vzdelanie alebo vyššie odborné vzdelanie, odbor sanitár
- manuálna zručnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci, plnenie úloh na požadovanej odbornej úrovni

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Domov dôchodcov Šaľa
92701 Šaľa
Slovensko
Tel: +421317838393