Operátor/ka výroby

04.07.2020 Strojpex personal s.r.o.
Miesto práce: Tachov
Česká republika, Slovenská republika; Plzeňský kraj; Bardejov, Brezno, okres Detva, okres Liptovský Mikuláš, Poltár, okres Prešov, Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Balič, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v odevnom priemysle, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 18000 - 25000 CZK
Termín nástupu do práce: od 30.6.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jedná se o 3 směnný provoz mzda od 100kč - 120Kč/ hod. netto ( po zapracování možnost navýšení) + ubytování zdarma.

Doprava zajištěna z Tachova, Stříbra, Plzně, Mariánských Lázní a Horšovský Týn.

Jedná se o výrobu textilních komponentů pro automobilový průmysl.
Práce je vhodná pro muže i ženy jakékoliv národnosti.

Iné výhody:

- možnost seríozního ubytování zdarma
- možnost záloh
- doprava do práce zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

agentúra práce

Adresa:

Strojpex personal s.r.o.
Kostelní 840
Stříbro
Česká republika

Kontaktné údaje:

Peter Štiavnický
Kostelní 840, Stříbro, 34901, Česká republika
Tel: +420777036277