Obchodník pre stavebný segment! (Ref. č.: PR/022687)

07.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Malacky, okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný referent, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000€brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Pravidelná návšteva a starostlivosť klientov v pridelenom regióne
* Akvizičná činnosť
* Návrh riešenia a technické poradenstvo
* Prezentácia produktov
* Reportovanie výsledkov

Iné výhody:

* Zaujímavý bonusový systém
* Automobil
* Notebook
* Mobilný telefón
* Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* min 3 roky praxe na obdobnej pozícii
* Dobré komunikačné schopnosti
* SŠ alebo VŠ technického smeru (stavebníctvo)
* Výborné organizačné schopnosti, samostatnosť a zodpovednosť