custom-banner

Výroba Plastových/Hliníkových Okien, Dverí / PRAVENEC okr. Prievidza /pohovory pondelky/

18.09.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Pravenec
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Prievidza; Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,40 EUR/hod.
1. Úroveň: základná hodinová mzda 3,40
EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita
2. Úroveň: základná hodinová mzda 3,70 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita
3. Úroveň: základná hodinová mzda 4,00 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rôzne pozície na výrobnej linke vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí. Práca vhodná pre mužov !

Informácie pre uchádzača:

OBED - zabezpečený na pracovisku za sumu 1,00 € / obed

Doprava do práce - miestne autobusy – SAD - príspevok vo výške 1,00€/ pracovný deň

UBYTOVANIE - ZADARMO v rodinných domoch

Je to 2 zmenná prevádzka od pondelku do piatku.
Ranná – 6.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 23 hod.

V prípade, že je veľa objednávok tak sa robí nasledovne:
Ranná – 5.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 24 hod.

Ranná zmena robí v sobotu od 6 do 12 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Skúsenosti s montážnou prácou
- Dobrý zdravotný stav – zrak, 100% funkčné ruky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697