NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pracovník oddelenia služieb zákazníkom - NAY Zvolen

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • zabezpečíš príjem tovaru do skladu, aby si si precvičil trošku svaly
  • budeš kontrolovať tovar podľa dodacieho listu
  • budeš prijímať reklamácie od zákazníkov
  • blokovať tovarové a službové položky na kase
  • starať sa o pokladničnú zónu, kde sem-tam doplníš chýbajúci tovar
  • budeš tiež vybavovať a vydávať objednávky cez e-shop
  • a mnoho ďalších činnosti, ktorými podporíš predaj

    Ponúkaný plat

    696 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    696€/mesiac počas skúšobnej doby (po skúšobnej dobe môžeš zarobiť až 759€/mesiac, všetko závisí od Tvojej šikovnosti/ viac pri osobnom pohovore)

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo môžeš očakávať od nás?

    • máme pre teba MOTIVUJÚCI systém odmeňovania – okrem fixnej zložky budeš dostávať aj FLEXIBILNÚ ZLOŽKU, a tak si svojou snahou a aktivitou môžeš navýšiť mzdu
    • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
    • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti príspievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
    • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
    • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
    • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
    • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
    • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
    • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
    • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
    • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
    • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
    • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    25.7.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Radi ťa uvítame v tíme, ak:

    • si časovo flexibilný a ochotný pracovať aj cez víkendy
    • si fyzicky zdatný
    • zaujímaš sa o technológie a máš k ním vzťah
    • máš už nejakú prax v oblasti starostlivosti o zákazníkov a reklamácií
    • si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť
    • nič iné nepotrebuješ, všetko ostatné ťa naučíme

      Vhodné pre absolventov

      Áno

      Áno