Operátor výroby autoreflektorov v ČR. Ubytovanie zabezpečené! NÁBOR V KOŠICIACH

06.08.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Nábor sa uskutoční na v Košiciach na pobočke Adecco
Košický kraj, Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 1300 EUR
Základná mzda 750€ (hodinová mzda 4,10€)
bonus od 0 až do 44%
Dochádzkový bonus – pri úplnej dochádzka 75€
Príplatok za nepretržitú linku 0,35€/hod cca 50€ mesiac
Príplatok za nočnú a víkend 10%
Príplatok za 3 zmennú linku – popoludňajšia zmena 5%
Príplatok za nadčas 25%
Príplatok za dovolenku 100%

Priemerná mzda v eurách je: 975,- eur/mesačne/brutto
V čistom: 750,- €/mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Operátor výroby (kompletizácia svetlometov - automobilový priemysel)
• jemná montáž,
• jednoduchá obsluha strojov,
• obsluha výrobných liniek,
• kontrola kvality

Iné výhody:

Ubytovanie zabezpečené v blízkosti závodu. Ubytovanie pri odpracovaní celého mesiaca zdarma. Dopravu do ČR a späť nezabezpečujeme.

Hella Autotechnik Nova s.r.o., Mohelnice ( Severní Morava, kraj Olomoucký, Mohelnice cca 30km od Olomouce, vlak hlavní koridor Ostrava - Olomouc- Praha) se výhradně zabývá výrobou světlometů pro různé automobilky např. WW, AUDI, ŠKODA, DAF, BMW. Jde o kompletaci předních i zadních svítilen. Hella jako taková je Německá společnost, která má své výrobní závody po celém světě – Mexiko, Slovinsko, Slovensko, ČR, Čína, …

Hella Mohelnice nepředstavuje primárně jen výrobu ale také technické centrum. Společně i s podpůrným zabezpečením v Mohelnici pracuje téměř 3700 zaměstnanců.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

robia sa testy zručnosti,
• nutné absolvovať lekársku prehliadky a drogové testy
• ochota vycestovať a pracovať na zmeny