Kuchár

15.07.2020 Medano s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Orechová Potôň
Orechová Potôň 800
93002

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mzda brutto od 580,00 eur bude ešte upresnená pri osobnom pohovore plus benefity. Miesto výkonu práce je v areáli Slovakia Ring.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
580 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
25. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
• Zodpovednosť za najlepšiu možnú prípravu jedál a zároveň ekonomické využitie všetkých produktov
• Prísne dodržiavanie noriem HACCP, nariadenie týkajúce sa potravín a jedál a hygienických predpisov
• Výroba / výrobný proces; predkladanie jedál, menu a bufetov
• Príprava a starostlivosť o bufety, zabezpečenie bufetov a doplňovanie chybujúcich položiek
• Neustála kontrola kvality produktov a jedál
• (Spolu) zodpovednosť za čistotu chladničiek, chladiacich jednotiek a osobného pracovného miesta
• Zodpovednosť za vzhľad, čistotu a upravenosť pracovného odevu a to nasledovne: protišmyková obuv, pracovné nohavice, pracovný rondon, pracovná kuchárska čiapka
• (Spolu)zodpovednosť za každodenné upratovanie a starostlivosť o vybavenie na osobnom pracovnom mieste
• Dôsledne dodržovať technologické postupy a kalkulácie jednotlivých pokrmov
• Dbať na správne zachádzanie so zvereným inventárom
• Zodpovednosť za efektívne hospodárenie so surovinami v kuchyni v závislosti na prevádzke a objednávkach
• Zabezpečenie optimálneho priebehu práce v kuchyni a samostatné zrealizovanie objednávok podľa ponukových listov
• Dobrá komunikácia so servisným oddelením za účelom optimalizácie procesov
• Dodržiavanie stanov HACCP, BOZP a PO
• Profesionálne, ekonomické a hygienicky bezchybné zaobchádzanie a podávanie jedál
Ďalšie povinnosti:
• Dodržiavanie pracovnej doby (včasné príchody na pracovisko)
• Evidencia dochádzky
• Lojalita a diskrétnosť
• Optimalizovať priebeh práce vedenie ku zvýšeniu produktivity
• Priateľský, korektný a ústretový prístup k hosťom, kolegom a spolupracovníkom
• Správne a profesionálne zaobchádzanie s vyškerím vybavením a materiálom
• Zamestnanec pozná a dodržuje pravidla týkajúce sa šatní, skriniek, jedálne a fajčenia
• Zamestnanec musí okamžite informovať svojho nadriadeného v prípade dôležitých incidentov alebo udalostí
• Predávať respektíve ináč od komunikovať informácie tretím osobám nie je možné
• Zamestnanec musí poznať správne postupy, ktorými je nutné sa riadiť v prípade zvláštnych udalostí (napr. požiar, krádež, nehoda) a musí jednať podľa nich
• Zúčastniť sa všetkých plánovaných schôdzí a školení
• Ako reprezentant spoločnosti sa nesmie zamestnanec chovať akýmkoľvek spôsobom, ktorý by mohol poškodiť alebo pošpiniť povesť spoločnosti
• Od zamestnanca sa očakáva, že bude ochotný výpomoci kdekoľvek to bude v jeho/jej oddelení potreba
• Dodržiavanie BOZP a PO, štandardov a smerníc spoločnosti
• Zamestnanec musí vykonávať ďalšie nutné úlohy, relevantné povinnosti alebo ad hoc úlohy, pokiaľ budú zadané nadriadeným alebo prevádzkovým manažérom

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

• Vyučený v odbore kuchár
• Základná znalosť AJ alebo NJ
• Minimálne 2 roky praxe kuchára v a-la-carte reštaurácii
• Skúsenosti s usporiadaním banketov výhodou
• Znalosť odpovedajúcich legislatívnych predpisov EU, skúsenosť s implementáciou noriem HACCP
• Čistý register trestov
• Znalosť smerníc HACCP

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Medano s. r. o.
93002 Orechová Potôň
Slovensko
Tel: +421907385357