Pracovný terapeut - zástup počas MD a RD

15.07.2020 ŽIVOT, n. o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Kežmarok
Spišské Hanušovce
Spišské Hanušovce 176
05904

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Asistent, Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 692 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Flexibilnosť v pracovnom čase, vytvorenie pracovných podmienok na realizáciu aktivít s prijímateľmi sociálnej služby v rôznych oblastiach kultúrno-spoločenského života.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
692 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 44

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Z evidencie žiadostí na uvedenú pracovnú pozíciu v ŽIVOT, n.o.

Náplň (druh) práce
Formovanie a prehlbovanie praktických návykov a zručností občanov v oblasti pracovných aktivít v zariadeniach na pracovnú rehabilitáciu občanov so zmenenou pracovnou schopnosťou, v zariadeniach sociálnych služieb alebo v zariadeniach sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.
• Vykonávanie pracovnej činnosti s prijímateľmi sociálnej služby s prihliadnutím na ich zdravotný stav.
• Vyhľadávanie vhodných pracovných činností na liečbu prijímateľov sociálnej služby prácou.
• Nácvik prijímateľov sociálnej služby v ručných prácach.
• Zhotovovanie liečebných (učebných) pomôcok z rôznych materiálov – s ohľadom na liečbu prácou.
• Samostatné vykonávanie individuálnych remeselníckych prác v súvislosti s pracovnou terapiou.
• V rámci pracovnej terapie rozvíjať rozumovú výchovu, precvičovať trívium (čítať, písať, počítať).
• Rozvíjať jemnú motoriku u prijímateľov sociálnej služby s istými obmedzeniami.
• Zabezpečovať kultúrnu a záujmovú činnosť pre prijímateľov sociálnej služby.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: A

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca - charitatívna a sociálna služba

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina A

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ŽIVOT, n. o.
05904 Spišské Hanušovce
Slovensko
Tel: +421524892162