Máš prax ako procesný analytik? Poznáš procesné mapy a pracoval si v oblasti verejného zdravotníctva? Daj nám o sebe vedieť (Ref. č.: PR/022686)

10.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika; Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Štátna a verejná správa, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Odborný referent, Procesný inžinier, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000 eur (brutto)plat rastie podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- ako procesný analytik sa budeš podieľať na optimalizácií procesov v oblasti zdravotníctva
- zároveň budeš členom projektového tímu a participovať na tvorbe procesných máp
- spracovávať potrebnú dokumentáciu a reporting
- možnosť práce čiastočne na home office

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- M/Ž s VŠ vzdelaním
- technicky zdatný so znalosťou ERP sytémov
- prax z oblasti optimalizácie procesov (zdravotníctvo),
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1) prípadne nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B1)
- vodičský preukaz B