Projektový manažér výstavby priemyselných hál! (Ref. č.: PR/022680)

29.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavbyvedúci, Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1800 € brutto, v závislosti od skúseností vybraného uchádzača
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Kontrola projektovej dokumentácie, kvality materiálov a výšky nákladov
* Koordinácia dokumentácie stavebných projektov vo všetkých potrebných krokoch
* Kontrola a dohľad nad činnosťou externých inžinierov
* Príprava dokumentácie a zmien v realizácii projektov
* Zúčastňovanie sa pravidelných stretnutí s klientami, zodpovednosť za implementáciu požadovaných zmien
* Spolupráca na príprave rozpočtu, tendroch, príprava harmonogramu výstavby a monitorovanie výdavkov
* Riadenie vyhradenej lokality a zabezpečenie kvality stavby

Iné výhody:

* Služobné auto aj na súkromné účely
* Notebook, telefón
* Flexibilný pracovný čas
* Zázemie úspešnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* VŠ/SŠ vzdelanie v stavebnom odbore
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
* Minimálne 2 roky odbornej praxe na podobnej pozícii v stavebníctve
* Tímový hráč s proaktívnym prístupom a dobrými komunikačnými schopnosťami