Údržbár

14.07.2020 Clamason Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Nitra
Nitra
Rastislavova 12
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Služby; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná mzda od 1050€ + variabilná zložka
Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív).
Systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity.
Možnosť odborného vzdelávania (jazykové, počítačové kurzy a dalšie odborné školenia).
Iné sociálne benefity.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1050 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
- Údržba strojov, výmena a upevnenie nástrojov (vstrekolis, DMTr), prípravkov do výrobných zariadení a zabezpečenie plynulého a bezpečného chodu výroby
- Vytváranie kariet nástrojov, strojov, technických zariadení, sledovanie množstva náhradných dielov, evidencia údržby strojov
- Sledovanie množstva olejov a mazív
- Dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska technológia
Vyššie odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore údržba strojov a zariadení - prevádzka a údržba strojov

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

- Preukaz na obsluhu VZV, VTZ
- Schopnosť čítať a rozumieť výkresovej dokumentácií
- Pozornosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme
- Priestorové videnie, konštrukčná a priestorová predstavivosť, praktické myslenie
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Elektrotechnické vyhlášky (aspon základné §21, §22, §23), prax nevyhnutná
- Ovládanie AJ nie je podmienkou, iba výhodou

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • praktické myslenie
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Clamason Slovakia, s.r.o.
94901 Nitra
Slovensko