Vedúca/Vedúci predajne dm drogerie markt v Bratislave - OC Central - zástup za MD/RD

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Metodova 6, 821 08 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?
• dosahovanie čo najlepších hospodárskych výsledkov pridelenej predajne
• výber, prijímanie, vedenie a rozvoj spolupracovníkov vrátane ich zapracovania ako aj ukončenie pracovného pomeru
• vedenie žiakov odborného výcviku
• organizovanie porád predajne
• zodpovednosť za zverené prostriedky
• plánovanie, organizácia a zabezpečenie chodu predajne
• zabezpečenie infotoku medzi centrálou a predajňou a v rámci predajne
• riešenie zákazníckych sťažností, reklamácií, komunikácia s políciou a vybranými inštitúciami
• zodpovednosť za včasnú aktualizáciu marketingového označenia a produktov na predajni
• objednávanie materiálu a opráv
• vedenie administratívy predajne

Ponúkaný plat

1205 EUR

Upresnenie platových podmienok

1205€ mesačne + provízia z predaja

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
• stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

od 15.7.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• znalosť práce s pokladňou
• prax v obchode aspoň 1 rok
• aktívny prístup k práci a zvládanie stresových situácií
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• príjemné a ústretové vystupovanie
• jasné odovzdávanie informácií
• znalosť práce s PC
• dobrú fyzickú kondíciu

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno