Senior procesný analytik

14.10.2020 AEC Bratislava, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Prievozská 1978/6
82109

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

V AEC Vám ponúkame:
 Zázemie stabilnej slovenskej firmy.
 Pravidelné interné workshopy, získanie ďalších certifikácií.
 Flexibilnú pracovnú dobu.
 Možnosť pracovať home office.
 Účasť na konferencii Security.
 Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
 Zaujímavé teambuildingove aktivity.
 Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné raňajky, ovocné dni, ...
 Bohatý systém benefitov (týždeň dovolenky navyše, výučba jazykov s rodeným hovoriacim (AJ/NJ/RJ/SJ/FJ), stravné lístky, Multisport karta, mobil s dátovým paušálom, zvýhodnené paušály pre rodinu).

*Základná zložka mzdy je od 1200 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Vašou úlohou bude:
 Príprava projektov (vrátane prípravy ponúk), zodpovednosť za úspešnú realizáciu projektov.
 Pre-sale podpora.
 Vedenie interview so zákazníkom.
 Spracovávanie auditných správ.
 Bezpečnostná konzultácia, poradenstvo pre klientov.
 Bezpečnostná analýza informačných systémov a sietí.
 Prezentácia výsledkov zákazníkovi.

Čo od Vás očakávame?
Znalosti legislatívy a noriem
 ISO/IEC 27001 Systém riadenia bezpečnosti systémov – Požiadavky.
 ISO/IEC 27002 Súbor postupov na riadenie informačnej bezpečnosti.
 Zákon č. 18/2018 Z.z., o spracovaní osobných údajov.
 Zákon o kybernetickej bezpečnosti (69/2018 Z.z.) a nadväzujúcej vyhlášky.
 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri zapracovávaní osobných údajov a o voľnom pohybu týchto údajov – GDPR.
 Výhodou sú užívateľské/administrátorské znalosti GRC systému, znalosť BCM, SSDLC aj.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

 SŠ/VŠ vzdelanie v IT obore.
 Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, aktívny prístup.
 Znalosť anglického jazyka.
 Dobré komunikačné schopnosti, schopnosť tímovej spolupráce a odolnosť voči stresu.
 Schopnosť organizácie súbežných projektov, riešenie priorít.