Riaditeľ spoločnosti

Lieskovec 598/75
01841

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- služobné auto, telefón, PC aj na súkromné účely,
- rôzne teambuldingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- MultiSport karta,

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Energetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
Koordinácia a komplexné riadenie aktivít obchodno - technickej divízie a ich organizačné zabezpečenie v súlade so stratégiou spoločnosti.
Príprava obchodných stratégií a ich presadzovanie na jednotlivých trhoch, zodpovednosť za dosahovanie parametrov obchodného plánu pri dodržaní schválených nákladov a finančnej štruktúry svojej divízie.
Navrhovanie stratégií, základných metodických princípov a systémových nástrojov riadenia technického rozvoja, po ich schválení akcionármi a riaditeľom spoločnosti zodpovednosť za ich implementáciu a dodržiavanie v systéme riadenia vedúcich pracovníkov v technických úsekoch divízie.
Udržiavanie resp. zvyšovanie konkurencieschopnosti spoločnosti na základe kontinuálneho zvyšovania kvality procesov divízie.
Ako kľúčový člen vrcholového manažmentu participuje na všetkých aktivitách a rozhodovacích procesoch smerujúcich k dosiahnutiu strategických cieľov spoločnosti.
Priame riadenie a zodpovednosť za spoločnosť, koordinácia činností vedúcich jednotlivých.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore energetické stroje a zariadenia

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • matematická gramotnosť
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • vedenie ľudí
  • vyjednávanie
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • rozhodovanie
  • prezentovanie
  • osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v strojárskej spoločnosti min. 5 rokov,
- Skúsenosti z medzinárodného prostredia veľkou výhodou,
- Výborné organizačné a komunikačné zručnosti,
- Strategické a analytické myslenie,
- Cieľavedomosť a schopnosť vidieť budúcnosť firmy (jasná vízia),
- Profesionalita, samostatnosť, vytrvalosť a schopnosť konštruktívne čeliť prekážkam,
- Schopnosť rozumieť ľuďom a mať cit pre komunikáciu s najrôznejšími typmi ľudí,
- Schopnosť riadiť a motivovať tím ľudí.
- Ochota cestovať SR + zahraničie.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • dominantnosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • pamäť
  • sebaovládanie
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita
  • technický talent
  • trpezlivosť
  • sebaistota
  • asertivita