Obchodný zástupca FMCG - Nitriansky kraj (Ref. č.: PR/022685)

10.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 základný plat + prémiové položky
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* •Zodpovednosť za pridelený región: Nitra, Levice, Nové Zámky, Komárno, D. Streda
* •Zodpovednosť za stav na maloobchode (úprava regálov, sekundárne vystavenia, zabezpečenie marketingových aktivít)
* •Predaj výrobkov portfólia spoločnosti a zodpovednosť za plnenie plánovaných objemov u pridelených klientov (veľkosklady)
* •Denne aktívne absolvovať pridelený počet návštev maloobchodu a veľkoobchodu
* •Dodržiavať denné návštevy (routingov)
* •Zaznamenávanie a zasielanie monitoringov, reportov (denných, týždenných, mesačných, jednorázových)
* •Tvorba záznamov z jednaní a maloobchodných návštev
* •Komunikácia s obchodnými partnermi
* •Účasť na pracovných poradách a školeniach organizovaných zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- prax na obchodnej pozícii v FMCG min. 1 rok
- cieľavedomosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- orientácia na plnenie cieľov
- výborné komunikačné schopnosti
- argumentačné znalosti