Zástupca vedúceho predajne

13.01.2021 BRENO s.r.o.
Miesto práce: Pri Tescu
Žilina
Pozícia / odvetvie: Obchod; Obchodník, predajca, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1050 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vedenie kolektívu, práca na predajni, administratíva, starostlivosť o prevádzku, objednávky, obsluha zákazníkov, školenia zamestnancov, práca s pokladňou, fakturácia, objednávanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, vyskladňovanie, príjem a evidencia tovaru, rezanie podlahových krytín ( koberce, pvc ), predaj kusových kobercov a doplnkov

Benefity a ďalšie výhody:

práca v stabilnej firme, stravné lístky

Informácie pre uchádzača:

Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

samostatnosť, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom podlahových krytín - kobercov, PVC a doplnkov k nim.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

BRENO s.r.o.
Rožňavská 1
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Stanislav Mozol
Košická 3, Žilina, 010 31, Slovenská republika
Tel: 0911176899