custom-banner

Operátor výroby v Kopřivnici

04.07.2020 HOFMANN WIZARD s.r.o.
Miesto práce: Kopřivnice
Moravskosliezsky kraj
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 18400 - 25000 CZK
velké možnosti firemních benefitů, stravu za 25Kč/směnu, 5 týdnů dovolené, příplatky za noční směny 20 Kč/hod., příplatek za směnný provoz, výkonnostní odměny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pro společnost, která vyrábí a vyvíjí automobilové komponenty pro nejznámější automobilové značky hledáme operátory/operátorky výroby .
Jedná se fyzicky náročnější práci za velice dobrých platových podmínek a společnost k tomu nabízí širokou škálu firemních benefitů včetně firemního autobusu

Iné výhody:

ubytování a možnost firemního autobusu(doprava z ubytovny do firmy a zpět)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patříme jako partner úspěšné společnosti mezi přední firmy, na které se můžete obrátit.

Adresa:

HOFMANN WIZARD s.r.o.
Prešovská 4
Plzeň
Česká republika
www.hofmann-personal.cz

Kontaktné údaje:

Hana Vládková
Prešovská 4, Plzeň, 30114, Česká republika
Tel: +420 702 232 106