custom-banner

Personálny konzultant, práca v mieste bydliska.

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Brezno, Košice, Senec, Trnava; Ilava, Lučenec, Michalovce, Poprad, Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika; Personálny konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 5
5 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegov vo viacerých regiónoch Slovenska.
- Ponukáme flexibilnú prácu na skrátený úväzok, ktorú budete vykonávať z domu a v teréne.
- práca aj popri zamestnaní, materskej dovolenke alebo dôchodku
Náplň práce
- Administratíva spojená so vznikom, trvaním a ukončením pracovného pomeru zamestnancov,
- kontrola zamestnacov u klienta,
- preškolovanie zamestnancov,
- podpis zmlúv a dodatkov,
- On boarding proces,
- reporting,
- vyhľadávanie zamestnancov.

- Podmienkou je vodičský preukaz a vlastné auto
- preplácamé náklady spojené s využívaním vlastného auta na firemné účely

Iné výhody:

- Flexibilný pracovný čas
- práca v mieste bydliska
- možnosť osobného rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Personalistika

- prehľad v oblasti personalistiky a pracovného práca
- reprezentatívne vystupovanie
- bezúhonnosť
- chuť a ochota pracovať s ľudmi
- pozitívny prístup k práci