Pracuj ako picker-skladník v Prahe nástup ihneď

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    110,00 CZK/hod.
    Základní mzda 110 kč/netto
    pri odpracovaní 200 hodín 26000Kč netto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Náplň práce:pomocou čítačky (tabletu) kompletovanie objednávok zákazníka, vkládání zboží do plastových bedýnek, každý má svoj úsek

Benefity a ďalšie výhody:

Ponukame:Základní mzda 110 kč/netto
Stravenky v hodnotě 80 Kč
Doprava do zaměstnání firemním autobusem zdarma
Ubytovanie poskytujeme, hradí si ho zamestnanec, zrážka zo mzdy.
Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača:

Pracuje sa na dve smeny, čistý čas 12 h, 2x prestávka 30 min.
4:00 - 17:00
9:00 - 22:00
Tieto smeny sú na rozbeh zakázky, ak budemem mať dosť ľudí nastavíme kalendáre; 4 směny práce, 2 dny volno
Jedná se o manuální práci vhodnou jak pro ženy, tak pro muže.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Veľkoobchod
veľkoobchod zaoberajúci sa distribúciou tovaru podla požiadaviek konečnému zákazníkovi

Všeobecne požadované znalosti:

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme: Dodržovaní pravidel a pracovního postupu.
Pravidelnou docházku a dodržování stanovené pracovní doby.
Produktivitu a kvalitu práce.