Vodič VZV - pomocný pracovník vo výrobe

17.06.2020 Kreisel Slovensko, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Malacky
Lozorno
Lozorno 932
90055

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Pomocný pracovník, Robotník, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 920 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- luxusné zamestnanecké zľavy na vlastné výrobky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
920 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

StavebníctvoLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
- Obsluha vysokozdvižného vozíka – odvážanie paliet s vyrobeným materiálom z linky do skladu, ukladanie paliet s materiálom do skladu na miesto dohodnuté so skladníkom
- Kontrola stavu vriec na palete a krycej fólie než palety prevezme skladník
- V prípade zistenia porušenia obalu vreca na palete (prepichnutie, roztrhnutie) pred prevzatím skladníkom – prehádzanie nepoškodených vriec na prázdnu paletu
- Fóliovanie paliet s materiálom
- Dovážanie prázdnych vriec k linke (pred začatím produkcie)
- Odvoz nepoužitých prázdnych vriec naspäť do skladu na vymedzené miesto (po skončení produkcie)
- Kontrola stavu propán-butánových fliaš na sklade – včasné hlásenie pri dochádzaní zásob
- Oprava poškodených paliet ak netreba odvážať palety s materiálom z linky
- Dokladanie (nepoškodených) prázdnych paliet k paletizačnej linke
- Základná obsluha paletizačnej linky
- Pomoc pri údržbe alebo oprave na výrobnej linke
- Základná údržba zvereného vysokozdvižného vozíka, vykonávať tankovanie do vozíka
- Zabezpečovať včasné vyprázdňovanie všetkých odpadných zásobníkov (vysýpať násypky na prepady)
- Navažovať chémiu, ak v danom momente netreba odvážať materiál z linky
- Dbať na dodržiavanie čistoty na svojom pracovisku a udržiavať v dobrom technickom stave zverené pracovné nástroje alebo zariadenia
- Dbať na dodržiavanie predpisov pre bezpečnosť a ochranu zdravia v rámci svojej pôsobnosti
- Dodržiavať požiarnobezpečnostné predpisy
- Plniť ďalšie úlohy nad rámec tohto popisu podľa pokynov alebo nariadení priameho nadriadeného pracovníka

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- Práce vo výškach (bez nutnosti použiť lezeckú techniku)
- Práca s bremenami
- Prax vo vedení VZV - podmienkou
- Vodičský preukaz sk."C" - výhodou
- Samostatnosť v riešení pridelených úloh
- Zodpovednosť, pracovitosť
- vzdelanie: elektrotechnický, strojnícky smer - výhodou