Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš platný preukaz na VzV a prax na expedícií? - Zareaguj a pracuj čo najskôr! Mzda 972€ + rôzne príplatky, stravné!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na 1 zmenu
- nakládky a vykládky kamiónov
- uskladňovanie materiálu
- inventúry
- starostlivosť a údržba vysokozdvižného vozíka
- pravidelné kontroly

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy 810 € + 20% variabilná zložka mzdy = 972 € + príplatky a stravné

Benefity a ďalšie výhody

- základná zložka mzdy 810€
- 20% variabilná zložka
- príplatky za prácu nadčas
- možnosť príspevku na ubytovanie a stravné-
- príspevok na dôchodkové poistenie
- možnosť profesného rastu
- práca pre stabilnú a úspešnú firmu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis, prípadne volajte na telefónne číslo 421948942345.
Každý záujemca bude kontaktovaný.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- PLATNÝ preukaz na obsluhu VZV kategórie W1
- prax vo vedení VZV min.2 roky
- preukaz na obsluhu VZV kategórie W2 výhodou (nie však podmienkou)
- ochota pracovať nadčas
- schopnosť pracovať podľa pokynov
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie