custom-banner

Máš platný preukaz na VzV a prax na expedícií? - Zareaguj a pracuj čo najskôr! Mzda 972€ + rôzne príplatky, stravné!

06.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj; Bratislava, okres Galanta, okres Pezinok; Nitra, Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 810 € + 20% variabilná zložka mzdy = 972 € + príplatky a stravné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na 1 zmenu
- nakládky a vykládky kamiónov
- uskladňovanie materiálu
- inventúry
- starostlivosť a údržba vysokozdvižného vozíka
- pravidelné kontroly

Iné výhody:

- základná zložka mzdy 810€
- 20% variabilná zložka
- príplatky za prácu nadčas
- možnosť príspevku na ubytovanie a stravné-
- príspevok na dôchodkové poistenie
- možnosť profesného rastu
- práca pre stabilnú a úspešnú firmu

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis, prípadne volajte na telefónne číslo 421948942345.
Každý záujemca bude kontaktovaný.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- PLATNÝ preukaz na obsluhu VZV kategórie W1
- prax vo vedení VZV min.2 roky
- preukaz na obsluhu VZV kategórie W2 výhodou (nie však podmienkou)
- ochota pracovať nadčas
- schopnosť pracovať podľa pokynov
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci