custom-banner

Skladník/nakladač s platnými papiermi na VZV - Nemecko - Gotha/Emleben

14.08.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.
Miesto práce: - Gotha, Durínsko
- Emleben, Durínsko

Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,74 EUR/hod.
západne Nemecko 11,38 Eur brutto/hod;
východné Nemecko 10,74 Eur brutto/hod
Termín nástupu do práce: od 5.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kompletizovanie zakázok scanerom a taktiež pomocou behúňov
- nakladanie/prekladanie tovaru pomocou scannerov alebo dokumentov taktiež pomocou behúňov
- naskladňovanie/vyskladňovanie tovarov pomocou VZV vozíkov a poprípade retrakom

Naši zamestnanci budú vykonávať pracovnú činnosť v potravinových skladoch ( suché s teplotou +15C°).

Iné výhody:

- príspevok na dopravu a ubytovanie
- starostlivosť koordinátora
- nemecká pracovná zmluva
- možnosť záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- čistý register trestov
- zodpovedný prístup k práci
- prax v odbore
- skúsenosti so scanerom
- skúsenosti so Schnelläufem vozíkom, ktorý sa ťahá
- skúsenosti na retrak výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EDYMAX vznikla v roku 2003 v Bardejove ako regionálna agentúra, ktorej sa vďaka dynamike a profesionalite v poskytovaných službách podarilo v krátkom čase zaujať významné postavenie na trhu personálnych agentúr, a to nielen v Slovenskej, ale i v Nemecku a v Českej republike.

Našou najlepšou vizitkou je spokojnosť našich zákazníkov, či už regionálnych zamestnávateľov alebo nadnárodných koncernov, pre ktoré sa EDYMAX stal strategickým partnerom. Naše úspechy nás zaväzujú k stále lepším výkonom a rozvoju svojich aktivít a služieb, i pre dočasne pridelených zamestnancov, ktorí sú pre nás prioritou, a ktorých spokojnosť sa stala naším najvyšším cieľom.

Poskytovaním nadštandardných služieb sa snažíme o maximálnu profesionalitu. Reštrukturalizácia spoločnosti zabezpečila jej dynamický rozvoja nárast počtu klientov a pobočiek. EDYMAX rozšíril svoje pôsobenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale expandoval i do Nemecka, s cieľom zaujať významnú pozíciu medzi agentúrnymi profesionálmi aj v západnej Európe.

Do dnešného dňa sme dali prácu viac než 96 000 ľuďom, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najlepších a najúspešnejších vo svojom segmente.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Adresa:

EDYMAX Europe s.r.o.
Hurbanova 21
Bardejov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Kamila Maxinová
Hurbanova 21, Bardejov, 08501, Slovenská republika
Tel: +421907647874