Operátor výroby Autosedačky Trnava práca na 3 zmeny resp. víkendovka Nástup IHNEĎ

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
1/ operátor výroby - montáž, prípravu jednotlivých komponentov - autosedačky
2/ operátor logistiky - koordinácia materiálu /dodávka materiálu na linku, nákladka hotových výrobkov .../

Ponúkaný plat

790 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Mzda 4,70€/hod po pol roku 5,05€/hod / cca 900-1200 €/
Príplatok za nočnú , popoludňajšiu zmenu
Prémie 15% z brutto mzdy
Príplatok za nadčas 25% z priemernej mzdy
polročné prémie = 50% základnej mzdy 2x ročne

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie,
doprava,
ubytovanie,
stravné lístky,
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pohovor pozostáva z: osobného pohovoru, testu farbocitu, testu zručnosti, exkurzia fabriky..

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie 2€/noc, stravné lístky 4€, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno