Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš platný preukaz na obsluhu VZV a hľadáš si prácu? Pracuj pre úspešnú spoločnosť v Nitre. Využi bezplatnú dopravu alebo ti zabezpečíme ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Manipulácia s VZV
- Vykládky a nakládky kamiónov
- Naskladňovanie materiálu
- Fyzická kontrola dodávok
- Spolupráca na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

základná zložka mzdy 858€ + prémia 5-15% + navýšenie platu po skúšobnej dobe + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda od 858€ / 890€ / 1010€ (v závislosti od pozície)
- Navýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- Mesačný príplatok 5% - 15%
- Stravné lístky 3.83€
- Príplatky za nadčasy
- BEZPLATNÁ doprava z Vášho mesta
- Možnosť ubytovania v NR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vaše životopisy zasielajte na email,príp.volajte">email ,príp.volajte na tel.číslo 0948 193 824. Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU VZV
- Chuť pracovať na zmeny
- Spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Zodpovednosť za vykonanú prácu

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie