Farmaceut/ka

16.06.2020 ORAVA DREVO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj; okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme do Lekárne Salve, s.r.o. (Žilina) zodpovednú, pozitívne naladenú kolegyňu .

Náplň práce:
- vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami,
- spracovávanie lekárskych predpisov,
- poskytovanie poradenstva klientom lekárne,
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu: Dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B