custom-banner

Stavbyvedoucí pro zemní práce

06.08.2020 Edgar Baker s. r. o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: České Budějovice
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavbyvedúci, Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 50000 CZK
50.000,-CZK
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- odpovědnost za stavbu - realizace stavebních prac, dodržování harmonogramu prac, odpovědnost za kvalitu stavby a dodržovaní technologických postupů
- dodržování správného plánovaní postupů stavebních prací
- zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek
- včasné odovzdávaní dokladů k fakturaci a měsíční závěrce
- koordinace subdodavatelů, spolupráce při výběru subdodavatelů
- zabezpečení provádených činností v souladu se smlouvou o Dílo
- dodržování platné legislativy a interních předpisů

Iné výhody:

- práce v stabilní společnosti
- služební automobil
- služební telefon

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Všeobecne požadované znalosti:

- zkušenosti jako stavbyvedoucí pro zemní práce na dálnicích