Predaj hypotekárnych úverov, zdrav. poisťovne, druhého piliera a finančných produktov

03.07.2020 MaKP, s.r.o.
Miesto práce: Na tieto pobočky hľadám posilu do tímu.
Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Klientský poradca, Poisťovací poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1500 EUR
Nadštanrdné ohodnotenie, odmeny podľa pracovného nasadenia a výsledkov.
Termín nástupu do práce: od 18.6.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Naša spoločnosť poskytuje široké portólio produktov pre klienta, servis klientov od hypotekárnych úverov, zdravotnej poisťovne, druhého piliera až po finančné produkty.
Hľadáme na rozšírenie tímu kolegov v D. Kubíne, L. Mikuláši a Ružomberku.
Nadštandardné ohodnotenie, odmeny, bonifikácie.
Vzdelávanie, zázemie, kariérny rast, podporu manažéra, pozitívny prístup celého tímu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytujeme služby od hypotekárnych úverov, druhého piliera, zdravotnej poisťovne až po investície.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení

Adresa:

MaKP, s.r.o.
Bysterecká 2971
Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Martina Kutlíková Pajtášová
Bysterecká 2971, Dolný Kubín, 026 01, Slovenská republika
Tel: +4219005481160