#TsmeMy

    Junior RPA developer

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chcete byť členom tímu, ktorý pracuje s najmodernejšími technológiami, nasadzuje vo veľkej spoločnosti DevOps a vytvára budúcnosť IT infraštruktúry telekomunikačného operátora? Chcete nám pomôcť nahradiť manuálnu práci človeka robotom? Potom hľadáme práve teba, ozvi sa nám!
    Aká bude Vaša náplň práce?
    Budete:
    Implementovať nové roboty.
    Udržovať existujúce roboty.
    Analyzovať business procesy, predkladať návrhy na ich implementáciu.
    Rozvíjať seba samotného.

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    v závislosti od praxe a skúseností

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:

    Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    Neobmedzený paušál na pracovné účely
    Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    4 dni voľna navyše (sick day)
    Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    01.08.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    tímový hráč, analytické myslenie, chuť odborne rásť, záujem o nové technológie a ochota sa učiť.
    Základná znalosť jedného alebo viacerých programovacích jazykov: VB.NET, C#, Java; Skúsenosti s programovaním na platforme UiPath alebo na inej platforme pre robotizáciu výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!