Pracovník skladu a expedície, manipulačný pracovník

25.06.2020 VÚMZ SK, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Černík
Černík 468
94105

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Pomocný pracovník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Pracovný pomer sa uzatvára na 12 mesiacov. Po uplynutí sa pomer predlžuje na základe hodnotenia nadriadeného.
Ponúknutá mzda je minimálna čiastka, bude sa odvíjať a narastať v závislosti od skúseností kandidáta.
Sme slovenská spoločnosť, dynamicky rozvíjajúca, so slovenským kolektívom, príjemné pracovné prostredie rodinného typu.
Stravovanie v areály spoločnosti, na výber z 9 teplých jedál.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:V prípade, že vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu email Na pohovor budú pozvaní len vyhovujúci kandidáti.

Náplň (druh) práce
• Príjem tovaru na sklad / Výdaj tovaru zo skladu
• Evidencia v programe Omega
• Príprava materiálu na montáž
• Sledovanie minimálnych množstiev materiálu
• Vedenie skladového hospodárstva
• Balenie a expedícia hotových výrobkov
• Operatívny / mobilný nákup materiálu
• Obsluha VZV

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Výhodou je:
• platný preukaz VZV
• platný vodičský preukaz
• znalosť práce s PC a skladovým programom
• čítanie technickej dokumentácie výhoda
• skúsenosti so skladovými činnosťami
• spoľahlivosť, záujem o prácu, ochota učiť sa

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý má záujem a ochotu sa všetko naučiť.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

VÚMZ SK, s.r.o.
Párovská 28
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421902820440