Zdravotnícky laborant

12.06.2020 CYTOPATHOS spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Laborant
Ponúkaný plat (základná mzda): 450 EUR
k základnej zložke mzdy je priradená pohyblivá zložka závislá od výkonu v predpokladanej výške od 1250 -€ .
Termín nástupu do práce: od 1.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nálňou práce je príjem a spracovanie biologického materiálu, príprava bioptických vzoriek za účelom diagnostiky v odbore patologická anatómia

práca si vyžaduje základnú znalosť práce s PC, kolektívneho ducha, usilovnosť, samostatné myslenie, zmysel pre precíznu prácu a schopnosť zvládať stresové situácie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno