custom-banner

Práca, ktorá Ťa posunie, s možnosťou kariérneho rastu . Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

08.08.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Malacky
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR
operátor 4,69 € / brutto/ hod prvých 12. mesiacov, potom 4,84€/brutto/ hod
bonus za dosiahnutý objem výroby vo výške 40,- EUR mesačne, bonus za kvalitu vo výške 40,- EUR mesačne, bonus za BOZP a 5S vo výške 10,- EUR mesačne, polyvalencia vo výške 33,-EUR mesačne, Poobedný príplatok 0,25€/ brutto / hod, nočný príplatok 1,333€/brutto/ hod, sobota príplatok 1,667€/brutto/ hod., Nedeľa príplatok 3,333€/brutto/ hod., Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy, Nadčas + 25% z priemernej mzdy
Termín nástupu do práce: od 7.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 26.11.2020
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba strešných skiel pre automobilový priemysel, montáž jednotlivých komponentov v rámci strešných skiel. Pracuje sa v pracovnom priestore t.j. každý má svoj pracovný stôl, kde vykonáva pracovnú činnosť. Práca je podriadená taktu

Iné výhody:

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?

 pracovná zmluva

 BEZPLATNÁ právna poradňa

 BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

 zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok

 sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

 teambuildingové aktivity pre zamestnancov

 pomoc pri riešení exekúcií

 možnosť čerpanie záloh

 celodenná starostlivosť koordinátorom

 zabezpečené ubytovanie a doprava

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048