Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Záhor.Bystr.
Hodonínska 25
84103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2500 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
10. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
Podpora strategických plánovaní oddelenia
Vývoj strategického plánovania skupiny v krátkodobom / strednodobom časovom horizonte
Plánovanie a riadenie rozpočtu
Účasť na personálnom plánovaní v oblasti zodpovednosti v koordinácii s dozorom
ako aj vhodné nasadenie zamestnancov
Technické a disciplinárne riadenie zamestnancov
Personálne rozhodnutia v koordinácii s personálnym oddelením a supervízorom
Podieľanie sa na plánovaní a uvádzaní výrobných procesov / zariadení do prevádzky
Zabezpečenie uvedenia do prevádzky a parametrizácie nových zariadení v súlade s požiadavkami
na výrobu nových a existujúcich výrobkov

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • srbský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Podmienkou je skúsenosť vo výrobe káblových zväzkov.
Srbský jazyk je výhodou.

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.
Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s.r.o., Hodonínska 25, 84103 Bratislava alebo e-mailom na adresu: email Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)