Učiteľ na strednej škole

10.06.2020 Gymnázium, Ulica Ladislava Sáru 1, 841 04 Bratislava

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gymnázium
Ul. Ladislava Sáru č.1
841 04 Bratislava

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 915 EUR
Funkčný plat podľa zaradenia do platovej tarify s možnosťou zvyšovania podľa započítanej praxe (od 915,- EUR - začínajúci učiteľ).
Termín nástupu do práce: od 1.9.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Učiteľ s aprobáciou anglický jazyk a francúzsky jazyk.
Chuť pracovať s mládežou a motivovať ju stále k vyšším cieľom.

Iné výhody:

Práca v profesionálnom kolektíve, vítaná kreativita.
Možnosť trvalého pracovného pomeru.
Možnosť stravovania v jedálni.

Informácie pre uchádzača:

Požadujeme vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, bezúhonnosť.
Chuť pracovať s mládežou.
V prípade záujmu kontaktujte pani zástupkyňu RNDr. Dagmar Lehotskú

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Francúzsky jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav, samostatnosť, rozhodovanie, spoľahlivosť, empatia, ochota pomáhať.