Skladník

06.07.2020 SESTAV stavebniny, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Dubnica nad Váhom
Obchodná 1728/2
01841
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Ilava, Sihoť 825/85, 01901

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,33 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

K základnej zložke mzdy je zamestnancovi poskytnutá tzv. variabilná zložka mzdy v rozpätí od 0,00€ do 1,00€/hodina/brutto.
Po dosiahnutí výsledkov pracovný pomer na neurčitú dobu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,33 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
• Obsluha vysokozdvižného vozíka, manipulácia s rôznym materiálom.
• Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
• Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
• Príprava a výdaj tovaru.
• Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
• Spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
• Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
• Spolupráca pri vykládke kamiónov.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SESTAV stavebniny, s. r. o.
J.L. Bellu 34/809
01901 Ilava
Slovensko
Tel: +421908776953