Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj len cez víkend mzda 755€ operátor/ka výroby lakovňa, zvarovňa, lisovňa.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Lakovňa:
-priprava karosérii na lakovanie
- nanášanie laku
- odstraňovanie chýb laku
- práca vhodná najmä pre ženy ale i mužov
Lisovňa:
- odoberanie výliskou
- ukladanie a vizuálna kontrola
Zvarovňa:
- spájanie jednotlivých dielcov
- zváranie pomocou automatizovaných robotov
- manipulácia s hotovými plechmi

Upresnenie platových podmienok

Mzda 431€ brutto, nočný príplatok 66€+príplatok za prácu cez víkend sobota a nedeľa 207€+od druhého mesiaca individuálna prémia 86€,príplatok za nadčas počas týždňa 40%. 13. plat vyplatený raz ročne v júni.

Benefity a ďalšie výhody

- doprava zabezpečená z rôznych bliských smerov.
- možnosť ubytovania priamo v Trnave 1. mesiac zdarma, od 2 mesiaca 109,60 €.
- zabezpečená teplá strava+celoročný pitný režim.
- možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 1 týždňa.
- možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície
- 13. plat vyplácaný raz ročne v Júni.
Prečo pracovať cez víkend?
- viac volého času
- starostlivosť počas týždna o deti, rodičov, blizkých
- iná práca,

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu pošlite svoj životopis alebo kontaktujte tel. číslo 421948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky zamestnania: prax v automobilovom priemysle  výhodou ale nie podmienkou, manuálna zručnosť, dochvíľnosť a zodpovednosť za výkon práce. Spoľahlivosť a flexibilita. Motivácia učiť sa nové veci.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie