custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1650 EUR
    (od 1650€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva, hľadáme skúseného daňového špecialistu, ktorý je motivovaný pomáhať a radiť iným v oblasti daňových otázok.

Náplňou práce bude aj:

- poskytovanie komplexného daňového poradenstva (pre SR a CZ)
- príprava daňových stanovísk
- príprava dokumentácie k transferovému oceňovaniu
- sledovanie legislatívnych zmien v daňovej a účtovnej oblasti a ich implementácia
- spolupráca s externými daňovými poradcami a audítormi
- kontrola DPH priznaní

Benefity a ďalšie výhody:

- Moderné pracovné prostredie
- Príjemný kolektív
- Jazykové vzdelávanie na pracovisku
- Stravovanie vo vlastnom zariadení
- Multisport karta, Dni zdravia, ...
- Vianočné večierky, spoločné raňajky, športový deň, firemná škôlka

Všeobecne požadované znalosti:

- minimálne 2-3 roky skúseností na pracovnej pozícii zameranej na dane
- výhodou je ak je kandidát vlastníkom licencie daňového poradcu
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni minimálne B1 (výhodou je nemecký jazyk)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)