Vedúci skladového hospodárstva

04.08.2020 LEDeco solution, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Sladkovicova 37/a
97405

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Správca budov, Vedúci skladu
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy je pravidelne upravovaná o výkonnostné odmeny a progresívne posúvanie spoločnosti ďalej. Snažíš sa ty, snažíme sa my, veríme vo férový vzájomný vzťah.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Neposielaj nám len tak svoj životopis, chceme aspoň niekoľkými vetami vedieť o tebe, čo prinášaš so sebou na túto pozíciu, ako pomôžeš ty nám a ako pomôžeme my tebe s tvojím rastom a snami a ako sa spoločne posunieme ďalej. Píš nám na email, v predmete uveď názov hľadanej pozície. Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov s cieľom krátkeho, neformálneho pohovoru.

Náplň (druh) práce
Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na vedúcu pozíciu nášho skladového hospodárstva, možnosť výkonu práce aj na živnosť. Na správne zaučenie do nášho systému v krátkom čase prejdeš dennými prácami skladníka, kde postupne budeš priberať manažment kariet, príjmy, výdaje, prevody medzi skladmi atď. Tvojím hlavným predpokladom sú vynikajúce matematické schopnosti a máš skúsenosti najmä v evidenčnej časti skladového hospodárstva (budeš pracovať v ekonomickom software Pohoda). Tvoja práca bude aj pravidelná komunikácia s oddelením výroby a nákupu ohľadom minimálnych množstiev a budeš aktívnym článkom nášho tímu. Na dennej báze sa uistíš, že tovar pre zákazníkov či materiály do výroby budú vždy dochviľne a reprezentatívne nachystané. Tvoja práca je zodpovedná a staneš sa súčasťou našej veľmi kreatívnej práce tvorby svietidiel, výroby kvalitnej LED technológie a vývoja nových osvetľovacích možností. A práve aj preto tvoja personalita a zručnosti by mali byť najmä vynikajúce PC zručnosti, logické myslenie, proaktivita, schopnosť manažovať si vlastný čas a čas svojím podriadeným, ochota pomáhať kolegom a schopnosť stíhať a predvídať termíny a budeš organizovať pravidelnú inventúru. Nefajčíme.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • matematická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- dobré logické myslenie a technické zázemie je tvoj najväčší asset
- administratívne zručnosti samozrejmosť
- práca s ekonomickým software veľkou výhodou
- efektívna práca s PC a internetom (pracujeme s google docs)
- pozítívny prístup a sebamotivácia aj pri absencii vedúceho pracovníka ti má byť prirodzené a zabíjanie času nepracovnými aktivitami, schovávanie sa za výkony iných či alibizmus u nás nemajú miesto

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť