Operátor / ka vo výrobe - manipulant, nastavovač

15.08.2020 TEDY SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Česká republika
Jihočeský
České Budejovice

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Obrábač kovov, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,20 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Istý zárobok (máme široké portfólio klientov, ak dôjde k poklesu dopytu u jedného klienta, môžeme Vám obratom ponúknuť prácu inde).
Zaistenie prepravy na pracovisko (pokiaľ nebude zabezpečené ubytovanie v mieste pracoviska).
Zaistenie ubytovania zdarma alebo poskytnutie príspevku na bývanie (alebo sa chcete za prácou presťahovať? So všetkým Vám radi pomôžeme).
Vyplatenie formou záloh pravidelne každý týždeň, možnosť práce nadčas, platená dovolenka.
Odmena 3000 Kč každé 3 mesiace za dobrú dochádzku po dobu 1 roka, jedáleň na pracovisku.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,20 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Potravinárstvo

Náplň (druh) práce
Obsluha 1 až 2 strojov v potravinárskom priemysle. Pracuje sa krátky a dlhý týždeň.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe