custom-banner

SKLADOVÝ LOGISTA / práca - BÁBOVCE nad BEBRAVOU

03.07.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér, Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,05 EUR/hod.
4,05/hod. bonusy, príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonáva prácu v súlade s dokumentáciou a pokynmi majstra,
- vstupná a výstupná kontrola ( základné manuálne meranie),
- riešenie kvalitatívnych problémov v spolupráci s výrobou,
- vzorkovanie výrobkov,
- vyplňovanie predpísaných záznamov,
- označuje nezhodné výrobky,
- informuje majstra o zistených nedostatkoch,

Iné výhody:

Zamestnanie u nás vám zabezpečí:

- stabilný príjem pripísaný vždy k 15.v mesiaci na vašom účte,
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- dochádzkový bonus,
- cestovné,
- mimoriadne odmeny,
- iné príplatky,
- na konci roka 13. plat,
- stravovanie v závodnej jedálni,
- stravné poukážky aj nad rámec,
- zabezpečenie konzultanta počas trvania pracovného pomeru,
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenie,

Možnosť získať prax vo firme s dlhodobou tradíciou, zvyšovanie kvalifikácie,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita, bezúhonnosť,
- kladný prístup k práci,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovedný prístup k práci,
- prax a preukaz VZV